Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'QuestionsController' does not have a method 'actionIndex.php' in /web/htdocs4/nanosondysk/home/www/components/Router.php on line 56
Spy sluchadla pre študentov | Nanosondy.sk

Neviditeľná spy
sluchadla a nanosondy

Viac informácií Kúpiť

Pre koho sú spy slúchadlá?

Žena prožívajicí stres.

Študenti

Spy slúchadlo je vhodné predovšetkým pre študentov. Testy, skúšky, referáty a prezentácie s neviditeľným slúchadlom sú hračkou. Buď jednotkárom s nami!

Průběh úspěšného pohovoru.

Manažéri

Čaká Vás dôležitý pohovor? Prenájom mikroslúchadla je pre Vás najlepšou voľbou. Vďakaneviditeľnému slúchadlu z Vás bude vyžarovať sebaistota a šarm.

Průběh úspěšného rande.

Spoločníci

Chcete ísť na rande a byť charizmatický? Pri kúpe neviditeľného spy slúchadlá môžete využiť služby operátor, táto osoba bude vždy vedieť, ako si poradiť.

Často kladené otázky

Nie, telefón môžete mať napríklad v taške, alebo mať položený v triede. Podstatné je, aby bol prijímač cez Bluetooth pripojený k telefónu.
Vzdialenosť nie je obmedzená. Môžete volať aj z inej krajiny a partnera budete v spy slúchadle aj tak počuť.
Nie, pri správnom použití Vám špionázne slúchadlá nevypadnú ani pri naklonení hlavy.
Nie, špionázne slúchadlá sú pre ľudské ucho neškodné. Mikro slúchadlá ležia na bubienku a odrážajú zvuk do ucha.
Nie, zvuk z spy slúchadiel počujete iba Vy. Špionázne slúchadlá fungujú na princípe elektromagnetickej indukcie - nie je to reproduktor.
Áno, spy slúchadlá a nanosondy fungujú ako klasické slúchadlá. Môžete počúvať audionahrávky a hudbu.
Špionázne slúchadlá nabíjať netreba. Stačí nabiť iba vysielač.
Pri plnom nabití vydrží vysielač 4-6 hodín. Pre najvyššiu kvalitu odporúčame pred použitím spy slúchadlá maximálne nabiť.
Áno. Vysielač neodporúčame umiestňovať nikam inam. Pre lepšiu kvalitu zvuku by mal byť vysielač umiestnený čo najbližšie k spy slúchadlu.
Áno, spy slúchadlo je možné spárovať s akýmkoľvek zariadením, ktoré má bluetooth a možnosť prehrávania zvuku - fungujú aj ako bluetooth slúchadlá.

Technológia spy slúchadlá

Balení nanosond a mikrosluchátek.

Čo je vlastne spy slúchadlo?

Spy slúchadlo, špionážne slúchadlo, neviditeľné slúchadlo – sú to názvy pre diskrétne slúchadlo, ktoré je neviditeľné. Naša firma využíva novodobé technológie – spy slúchadlo funguje na princípe magnetickej indukcie. Čo to znamená? Samotné spy slúchadlo nemusíte nabíjať. U zastaraných verzií mikroslúchadiel nenájdete magnet, iba reproduktor, ktorý sa ľahko vybíjal. V balení k neviditeľným slúchadlám dostanete prijímač. Ten nabíjať musíte, ale vydrží viac ako 4 hodiny aktívnej práce. Odteraz sa nemusíte stresovať, že spy slúchadlo prestane fungovať

Druhy neviditeľných slúchadiel

Naše spy slúchadlá sa delia na 2 typy: mikroslúchadlo a nanosonda.
Mikroslúchadlo je väčšie než nanosonda, ale aj napriek tomu je úplne diskrétne. Prijímač vysiela frekvencie, ktoré mikroslúchadlo zachytí, z toho vznikne zvuk.
Nanosonda je neviditeľné slúchadlo, magnet, ktorý spadne až na ušný bubienok. Slúchadlo je úplne diskrétne, zvonku nie je poznať, že neviditeľné zariadenie používate.